مقررات عمومي مشاركت در دوازدهمین نمايشگاه کامپيوتر،تجارت الکترونیک و ماشینهای اداری استان گیلان ( الکامپ گیلان )
1098

1- هدف برگزاري نمايشگاه : عرضه و معرفي آخرين دستاوردهاي كامپيوتر، تجارت الکترونیک و ماشینهای اداری، تبادل دانش فني و توسعه مناسبات فی مابین دست اندر کاران عرصه های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات 
2- برگزاركننده و مجري نمايشگاه : سازمان نظام صنفي رايانه اي استان گیلان
3- شركت كنندگان : موسسات ، شركتها و فروشگاههاي كامپيوتري ، تجارت الکترونیک و ماشینهای اداری فعال در استان گيلان و سطح كشور 
4- در خواست مشاركت : متقاضيان بايستي در تاریخهای اعلام شده پس از رزرو آنلاین غرفه ها از طریق سایت نمایشگاه به آدرس www.GilElecomp.com نسبت به تکمیل فرم ثبت نام در دفتر سازمان به آدرس : رشت ، خیابان معلم ، روبروی شهرداری منطقه یک ، ساختمان گل مریم ، طبقه 3 اقدام نموده و به همراه فيش واريزي به دبیرخانه سازمان تحويل نمايند .
- کمیته برگزارکننده با توجه به محدوديت فضا ، نسبت به پذيرش يا عدم پذيرش متقاضيان و يا تعديل متراژ مورد درخواست مختار مي باشد .
- شركت كننده حق واگذاري و يا مشاركت با ديگران را در غرفه واگذار شده ندارد ، مگر اینکه از قبل موافقت مکتوب برگزارکننده را جلب نماید . 
- انصراف از اجاره غرفه حداکثر تا روز 10 آبان ماه 1397 در ازای کسر 30% از قیمت کل غرفه به عنوان جریمه امکان پذیر بوده و در صورت انصراف پس از تاریخ فوق تمامی مبالغ واریزی به عنوان جریمه محاسبه شده و غیر قابل استرداد می باشد.
- شركت كنندگان بايستي پس از تحويل گرفتن محل غرفه خود ، حداكثر تا عصر روز دوشنبه مورخ 97/09/05  ، نسبت به تجهيز و آماده سازي فضاي داخلي غرفه خود اقدام نمايند . چيدمان غرفه ها نيز بايد حداكثر تا ساعت 18 همان روز از سوی شرکت کنندگان خاتمه پذيرد . 
- شركت كنندگان حق تغييراتي از قبيل رنگ آميزي و ساخت و ساز و .... را بدون اخذ مجوز از مسئولين نمايشگاه ندارند .
5- مدت و زمان نمايشگاه و ساعات بازديد : تاريخ برگزاري نمايشگاه از 97/09/06 الي 97/09/09 بمدت 4 روز مي باشد و ساعات بازديد در ايام مذكور از ساعت 16 الی 21 می باشد. 
6- مكان نمايشگاه و امكانات غرفه ها : مكان نمايشگاه واقع در رشت – جاده تهران – محل دائمی نمایشگاه بین المللی استان گیلان ( فرش گیلان ) می باشد . 
- امكانات هر غرفه مشتمل بر دیوارهای جانبی و پیشانی که نام و آرم تجاری شرکت کننده روی آن به فارسی درج خواهد گردید و يك عدد ميز و دو عدد صندلي و برق با حداكثر ظرفيت 6 آمپر و يك رشته روشنايي و يك عدد كليد و پريز برق است. روشنايي محوطه بيروني و دروني ساختمان نمايشگاه برعهده مجري و نصب وسائل داخل غرفه ها بجز نور معمول سالن و تهيه لوازم به غير آنچه از ملزومات برقي براي غرفه ها توسط مجري فراهم آمده ، بعهده شركت كنندگان بوده و مجري در اين زمينه هيچگونه مسئوليتي ندارد . 
- برگزار كننده هيچگونه تعهدي نسبت به تأمين آب و تلفن براي غرفه ها ندارد . در صورت تهيه خطوط تلفن ، با دريافت هزينه نسبت به واگذاري آن به متقاضيان اقدام خواهد شد . 
7- كارت شناسايي : جهت كاركنان غرفه ها نسبت به صدور كارت شناسايي از سوي برگزار كننده اقدام خواهد شد و استفاده از آن فقط براي حضور در نمايشگاه بوده و فاقد هر گونه اعتبار ديگري است . بديهي است ورود و مستقر شدن مسئولين و متصديان غرفه ها منوط به ارائه كارت شناسايي مذكور خواهد بود . 
8- بيمه ، امنيت : مجري برپايي نمايشگاه با همكاري نمایندگی یکی از شرکتهای بیمه ترتيبي اتخاذ خواهد نمود تا نمايشگاه در طول مدت برگزاري تحت پوشش بيمه آتش سوزي قرار گيرد . همچنين هماهنگيهاي لازم با نيروي انتظامي و نيروهاي حراست نمايشگاه توسط مجري جهت تأمين امنيت نمايشگاه به عمل خواهد آمد .
- شركت كنندگان مسئول اتفاقات و تصادفي كه براي كاركنان غرفه ها در حين حمل و نقل كالا و كار با ادوات مورد نمايش و غيره وارد شود مي باشند و شركت مجري و برگزار كننده نمايشگاه هيچگونه مسئوليتي را متقبل نبوده و نخواهد بود . 
- مسئوليت حفظ و نگهداري كالا در ساعات بازديد بعهده شركت كنندگان بوده و در ساعات غير بازديد دربهاي سالن قفل و پلمپ گرديده ، حفظ و نگهداري كالا بعهده مسئولین نمایشگاه مي باشد . مسئولين غرفه ها بعنوان نمايندگان شركت كننده بايد در طول ساعات بازديد جهت مراقبت ازكالاها و پاسخگويي به سوألات بازديدكنندگان در غرفه خود حضور داشته باشند . آنها مجاز به تعطيل غرفه خود در مدت برگزاري و طول ساعات بازديد نمايشگاه نمي باشند و در صورت مواجه شدن با موارد غير قابل پيش بيني چگونگي را بايستي كتباً به اطلاع مديريت نمايشگاه برسانند.

- شركت كنندگان مكلفند پس از پايان عمليات مربوط به چيدمان غرفه خود فهرست كاملي از كالاهاي به نمايش گذارده شده بهمراه ساير ملزومات منصوب در آن تهيه و پس از تأييد متفق نماينده برگزارکننده و نماينده بيمه به مدیریت نمایشگاه ارائه دارند . 
9- مواردي كه بايد توسط شركت كنندگان رعايت گردد:
- با توجه به ظرفيت برق هر غرفه ، استفاده از هرگونه بخاري برقي و هيتر در طول برگزاري نمايشگاه اكيداً ممنوع خواهد بود.
- به منظور حفظ حقوق كليه شركت كنندگان ، استعمال دخانيات در محدوده سالن نمايشگاه ممنوع مي باشد و افراد سیگاری می توانند از محوطه بیرونی نمایشگاه استفاده کنند . 
- شركت كنندگان حداكثر تا ساعت 12 ظهر شنبه مورخ 97/09/10  موظف به تخليه غرفه خود مي باشند . آنها بايد غرفه را به همان صورتي كه تحويل گرفته اند بازگردانند . چنانچه شركت كننده اي نتواند ظرف مهلت مقرر براي تخليه غرفه ها اقدام كند شرکت مجری برپایی نمايشگاه هيچگونه مسئوليتي در قبال حفظ و نگهداري و خسارت وارده به كالاهاي نمايشي نخواهد داشت . 
- نصب هر گونه وسايل و تجهیزاتی كه موجبات مزاحمت براي ساير شركت كنندگان را فراهم نمايد اكيداً ممنوع است. 
- برگزار كننده نمايشگاه حق دارد از هر قسمت نمايشگاه عكس يا كروكي يا فيلم تهيه نمايد . اين عكس ها يا كروكي ها ممكن است براي درج در انتشارات نمايشگاه مورد استفاده قرار گیرد و شرکت كنندگان در نمايشگاه حق هيچگونه ادعايي از بابت حق الامتياز نخواهند داشت . 
- رعایت شئونات اسلامی برای کلیه شرکت کنندگان الزامی می باشد . 
- شركت كنندگان مجاز به نصب هيچگونه شعار ، تابلو و نوشته بر روي ديوارهاي داخلي سالن نمايشگاه نخواهد بود ،آنها مي توانند براي تبليغ محصولات خود از سطح ديوارهاي محوطه بيروني نمايشگاه با كسب مجوز از برگزار كننده و با پرداخت هزينه آن استفاده نمايند . 
10- خدمات : ستاد مجری نمايشگاه ترتيبي اتخاذ نموده است تا همه روزه و در ساعات برپايي و كار نمايشگاه نسبت به نظافت كلي و عمومي نمايشگاه اقدام و در اين خصوص همكاري شركت كنندگان مورد انتظار است . 
11- شكايات ، تعهدات ، موافقت هاي كتبي و شفاهي و تخلف از مقررات : دعاوي مطروحه از طرف شركت كنندگان در نمايشگاه عليه شرکت مجری در مورد غرفه و شرايط مربوطه به آن و ساير اختلافات ، قبل از آنكه به مراجع قانوني ديگر رجوع شود ابتدا بايد به مديريت نمايشگاه اعلام ، تا رسيدگي شود و چنانچه طرفين به نتيجه مطلوبي در خصوص رفع اختلاف دست نيافتند نظر مراجع قانونی صلاحیت دار معتبر خواهد بود . 
- برگزار كننده در قبال مذاكرات شفاهي و قراردادهايي كه فيمابين غرفه داران شركت كننده در نمايشگاه با اشخاص حقوقي و حقيقي تنظيم گردد ، هيچگونه مسئوليتي نداشته و ندارد و هر گونه ادعا در اين باره از سوي هر شخصي و مقامي مسموع نخواهد بود . 
- حضور شركت كنندگان در طول مدت زمان نمايشگاه ( از تاريخ 97/09/06 الي 97/09/07 ) مبين انجام تعهدات مورد انتظار آنان توسط ستاد اجرايي برپايي نمايشگاه بوده و هرگونه ادعايي در اين خصوص و پس از پايان مدت نمايشگاه منتفي و منقضي الاثر خواهد بود و کان لم یکن است . 
12- تخلف از مقررات : شركت مجري برپايي نمايشگاه اختيار دارد غرفه شركت كنندگاني را كه رعايت مقررات را نمي نمايند در هر زمان كه صلاح بداند تعطيل نموده و در اين صورت شركت كنندگان هيچگونه اعتراض و حقي در مورد مبالغ پرداخت شده و تعطيلي غرفه نخواهند داشت . 
13- حوادث غير منتظره : در صورت بروز هر گونه حادثه اي خارج از اختيار و كنترل برگزار كننده مانند جنگ ، زلزله و ... كه منجر به عدم برگزاري نمايشگاه گردد و يا در نحوه برگزاري آن خللي وارد آورد ، شركت كننده حق اعتراض و درخواست وجوه پرداختي را نخواهد داشت . 

دریافت فایل قوانین و مقررات

فرمت : pdf حجم :231.9131 KB